Namn: Louise
Post: General
Kontakt: ordforande@festerietescort.se
Gillar: Att köpa Asti
Ogillar: Att dricka Asti
Citat: ”Håll tyst”
Smeknamn: Louni
Hemort: Åhus
Antal drakar: 1

Namn: Niklas
Post: Vice-General
Kontakt: vice@festerietescort.se
Gillar: Musik & Alkohol, gärna blandat med varandra.
Ogillar: När man ligger i sängen och kommer på att man glömt lämna in en uppgift.
Citat: “Nån som ska till systemet?”
Smeknamn: Didde
Hemort: Helsingborg
Antal drakar: Typ 20 jag vet inte längre

Namn: William
Post: Kassör o Sekreterare
Kontakt: kassor@festerietescort.se
Gillar: Liverpool
Ogillar: De få lag som lyckas vinna mot Liverpool
Citat: “Tranquilo, tranquilo!”
Smeknamn: Wille
Hemort: Eskilstuna
Antal drakar: 1

Namn: Pontus
Post: Tryck / PR & Webb
Kontakt: Tryckpr@festerietescort.se
Gillar: Häfva
Ogillar: När alkoholen tar slut
Citat: “Ett steg bakåt, två steg framåt”
Smeknamn: Ponta, Pottish
Hemort: Falun
Antal drakar: 0

Namn: David
Post: Logistikansvarig
Kontakt: Logistik@festerietescort.se
Gillar: Långa promenader längs stränder och fulvin såklart!
Ogillar: TNSL01
Citat: “Armen i vinkel”
Smeknamn: Lagg
Hemort: Boxholm
Antal drakar: Hydra for life

Namn: Lukas
Post: Fest- och sittningsansvarig
Kontakt: fest@festerietescort.se & sittning@festerietescort.se
Gillar: Körv
Ogillar: Varannan vatten
Citat: “Man hatar ju inte bärs”
Smeknamn: Laxen
Hemort: Linköping
Antal drakar: ∞

Namn: Michelle
Post: Fest- och sittningsansvarig
Kontakt: Fest@festerietescort.se & sittning@festerietescort.se
Gillar: Rödvin och snus
Ogillar: Bakfyllor
Citat: ”Man slösar inte bort en bra fylla”
Smeknamn: Robban
Hemort: Lund
Antal drakar: 1

Namn: Oscar
Post: Aktivitetsansvarig
Kontakt: Aktivitet@festerietescort.se
Gillar: Katter
Ogillar: Vatten
Citat: “Det är ohälsosamt att dö”
Smeknamn: Oscar med k
Hemort: Nynäshamn
Antal drakar: 0

Namn: Micke
Post: Gyckelansvarig
Kontakt: Gyckel@festerietescort.se
Gillar: Långbörks
Ogillar: Spontangyckel
Citat: “Jag tycker ni sitter helt perfekt”
Smeknamn: Ryan/Bear
Hemort: Huvfudstaden
Antal drakar: 2

Escort 18/19